Program 2019

 

8-9

9-10

10-11

11-12

12-13

13-14

14-15

15-16

16-17

17-18

18-19

19-20

20-21

21-22

22-24

Sladovna


8 - 13 h

Tvořivé dílny pro školy

 

14 - 17:30 h

OŽIVLÉ NÁDVOŘÍ

- tvořivé dílny pro veřejnost
- FOTOATELIÉR

GÓÓÓL
18 h
vernisáž výstavy

HRDINOVÉ Z PÍSKU
19:30 hra začíná
(vystoupení divadla KVELB, DS Prácheňská scéna Písek a dalších bytostí)

 
 

Palackého sady



8 - 12 h

Stavění Písku z písku

program pro z MŠ


14 - 17 h
Dobrovolní hasiči Písek:
Hrdinové zachraňují životy

14-17:30 h
NA KŘÍDLECH HRDINSTVÍ
(výstava modelů DDM Písek)
+
VYROB SI SVÉ LETADLO (dílna)
+
soutěž o nejlepší letce

hudební pavilon:od 16:00

DJ produkce: Milan from Sand
+ večerní projekce

 

Okolí řeky Otavy


8-13 h
DRACI MEZI MOSTY

6. ročník závodu dračích lodí píseckých škol

11:30 h náplavka u mostu
SOCHY Z PÍSKU V PÍSKU

vernisáž 13. ročníku soch

 
 

15-18 h
Komentované prohlídky Kamenného mostu z lode

rezervace: sebestova@volny.cz

 
 

20:30-21:30 h
U elektrárny: ANTÉNA -
Laboratoř Fr.Křižíka

21 h
TANČÍRNA: Verklik Klickštik

 

Knihovna

 
 
 
 
 
 

od 14 h BOOK STAR - bojová prohlídka knihovny

VYSTOUPENÍ:
14 h Naděje
14:30 h Harmony Wellness Club
15:00 Arte Dance
15:30 h For Body
16 h Torra
16:30 h Mažoretky
16:45 h Capoiera Tribo Unida
17 h MYX
17:15 AC Sole

 
 
 
 
 

Fügnerovo nám.

 
 
 
 
 

13-16 h
FUSION FREE MIC stage: otevřená hudební zkouška pro veřejnost (přijďte si s námi zazpívat)

 

17-18 h
ROMAN DRAGOUN
vystoupení

 

19-21 h
FUSION JAM SESSION
(přijďte si s námi zahrát)

 
 

Gotický příkop

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

20:20-22:20
PECHA KUCHA NIGHT

 

Další místa

 
 


pátek 10 h - neděle 14 h
P.U.B. - Poklady ze skříní našich babiček:
výstava textilií

 

14-20 h
dům U Koulí
Jaroslav Kořán a Orloj snivců
(hudební instalace)

Arte-dance: tanec v ulicích začne v 16 h u kavárny Mozart

 

20-20:30 dům U Koulí
MYSLIVECKÁ SÁGA (loutkové představení)

20:30 h Divadlo Pod čarou
BOYS ARE BACK IN TOWN + IIII

 

 

8-9

9-10

10-11

11-12

12-13

13-14

14-15

15-16

16-17

17-18

18-19

19-20

20-21

21-22

22-24

Sladovna

 


10-17:30

OŽIVLÉ NÁDVOŘÍ

- tvořivé dílny

- FOTOATELIÉR

HRDINOVÉ Z PÍSKU
společný vstup do hry
v 13, 16 a 19 - divadlo KVELB a další

10 - 19 h
Café Balzám: AROMABAR - Bohové a Hrdinové

 
 
 

Palackého sady

 

8-16 h
ROBOTEM ROVNĚ ANEB AUTÍČKA V PARKU
11. ročník soutěže robotů a autíček
s doprovodným programem

10-14 h FARMÁŘSKÉ TRHY s programem

10-18 h crossGÓLf - pojďte si vyzkoušet crossgolf

10-18 h NA KŘÍDLECH HRDINSTVÍ (výstava, dílna a soutěž DDM)

12:30, 15 - 15:30, 18:30 h:
LONG VEHICLE CIRCUS

14-18 h VINYL BURZA

16 h hudební pavilon:

DJ produkce: Milan from Sand
+ večerní projekce

 
 
 

Okolí řeky Otavy

 
 
 

19 - 20 h
Sladovna u řeky:
Kabaret Kajbar-koncert

20:30 h TANČÍRNA: kapela Fekete Seretlek

21 - 21:30 h
U elektrárny: ANTÉNA - světelná show

21:30 - 22:00 PROJEKCE aneb co skrývá perla

Knihovna

 
 
 

12 - 16 h
Bojová prohlídka nové knihovny

VYSTOUPENÍ SKUPIN:
12 h T-Dance
12:30 h Labuť
13:30 h Arte Dance
14 h Jitex Comfort (módní přehlídka)
14:30 h TC Z.I.P.
15:00 h TCS Louisiana
15:45 h ZŠ Svobodná

16:00 BOOK STAR - vyhlášení soutěže

16:30-17:30 h
THE DARK BLUE ELEPHANT
koncert

 
 
 
 
 

Fügnerovo nám.

 
 

10-12 h
FUSION FREE MIC stage: otevřená zkouška

 

13-17:30 h
FUSION JAM SESSION
(přijďte si s námi zahrát)

 

18-19 h Vojta Violinist - koncert multiinstrumentalisty

19-21 h
FUSION OPEN MIC stage: vystoupení autorské tvorby

 
 

Gotický příkop

 

10-18 h Samoobslužné divadlo - workshop Kredance

10 h Damúza: Moment!
představení pro batolata

11-12:30 STATEČNÍCI - vypravěčská dílna Michaly Piskačové

 

13:30 a 16:30 h divadlo b MALÝ PÁN - loutkové představení

13 - 17 h
Zvířecí CirkCafé - divadelně servírovaná káva


15-17 h
FAMILY OF MOVE
parkourový workshop

 
 
 
 
 

Další místa

 
 

dům U Koulí:
10-18 h Řeka Otava vypráví
10-20 h Jaroslav Kořán a Orloj snivců
(hudební instalace)

park Na Trubách
13-17 h
POCHOD POHÁDKOVÝM LESEM
poslední start v 16 h
na místě se vybírá startovné

13-20 h
HRDINOVÉ Z PÍSKU
19 stanovišť s programem
(informace ve Sladovně, domě U Koulí, domě U Slona)

 

 

8-9

9-10

10-11

11-12

12-13

13-14

14-15

15-16

16-17

17-18

18-19

19-20

20-21

21-22

22-24

Sladovna

 

11 - 17 h
Café Balzám: AROMABAR - Bohové a Hrdinové:
interaktivní zážitková prezentace aromatických kompozic

 
 
 
 
 
 
 

Palackého sady

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Okolí řeky Otavy

 
 

film Asterix a tajemství kouzelného lektvaru
vstupné 50,- Kč

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Knihovna

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Fügnerovo nám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gotický příkop

 
 
 

Dům U Koulí: Nedělní perlička na dortu - společné posezení s tvůrci akce

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Další místa

 
 

10-16:30 h
Šarlatský rybník
SRAZ LODNÍCH MODELÁŘŮ

 
 
 
 
 
 
 

Stav programu k 18.04.2019.

Změny vyhrazeny, mohou se odvíjet také od počasí.

Vstup na festival zdarma, výjimky jsou uvedeny.